המגמות בעונה החדשה אינן נוטות להגדיר בבירור את גבולות המגמות. ישנן מספר עצות וטיפים כי רק לעזור אמנות הציפורן מעודכן על עבודתם. בין המגמות החדשות באביב מניקור בשנת 2018, אפשרויות רבות והזדמנויות עבור נשים אופנתיות להיראות טרי ומסוגנן בכל מצב.

ארוך, מטופח היטב מסמרים

ציפורניים ארוכות על ידי נשים - זה אחד הסימנים של הנשיות של הגברת וטיפול מיוחד היופי שלה. טכניקות מודרניות של יצירת מניקור מאפשרים לך לשמור על אורך הציפורן, תוך ביצוע שיעורי בית קבועים. גורם זה אפשר את הציפורניים הארוכות לחזור לשורות המגמות של מניקור האביב 2018 כחידוש.

ציפורניים קצרות היו בשיא הפופולריות במשך זמן רב, מה שאיפשר לגברות להרגיש את כל הקסם והנוחות באורך כזה. אבל את antipodes של דימויים מוכרים לעזור להתבלט מן הקהל, כך הצביע מחודד הצביע מחודד הופך רלוונטי כדי להשלים את התמונות החגיגיות והחגיגיות.עבור האירוע, אתה יכול להשתמש מסמרים מזויפים לקשט אותם בצורה הבהירה ביותר: נוצץ, אבני חן, צבעים בהירים. כל זה מקובל בהחלט לערב אחד. עם גברת כזאת מניקור בכל מקרה למשוך את תשומת הלב של אחרים.

ציפורניים קצרות

צלחת מסמר אליפסה, שקדים או מרובע יכול להיות מכוסה בשכבה מונוכרומטית של לכה צבע רגוע כדי להשלים את המשרד או כל יום נראה. או שאתה יכול ליצור חפץ אמנותי אמיתי מתוך שרטוטים אמנותיים, צלמיות חרס תלת מימדיות ואלמנטים דקורטיביים אחרים על זה. אין מצב שבו אורך קצר של מסמרים אינו רלוונטי. יצירת תמונות חדשות באמצעות שילובים שונים של גוונים אופנתיים וחומרים.

ציפוי מתכת יקרה

כמובן, מעט מאוד אנשים יכסה את הציפורניים שלהם עם זהב אמיתי או כסף, אבל חיקוי של ציפוי כזה יהפוך פופולרי מאוד באביב 2018. מגמה זו היא אוניברסלית. זה יהיה לקשט את הציפורניים של כל אורך וצורה, ייראה טוב עם גימור מבריק מבריק של כל צבע, כמו גם לשפר את מניקור עם מדבקות דקורטיביות. חומרים מודרניים מאפשרים לך ליצור תמונה אופנתית בעצמך. ציפורניים מתכתי מבריק יכול לזרוח באותו זמן נראה עדין. המופע של לורה ביאג'יוטי הפגין בבירור את האפשרויות הבלתי מוגבלות של כיסויי הציפורניים המצופים כרום והגדיר את הטון לאופנת האביב העתידית במניקור.

אמנות הציפורן

אלמנטים דקורטיביים בעיצוב של ציפורניים יכול להפוך למרכז תשומת הלב. השימוש מדבקות, פסלים מיקרוסקופיים volumetric, חרוזים מבריק גבישים יהיה מיושם במיוחד בעונה החמה. רלוונטי במיוחד יהיה אבנים גדולות לחקות תכשיטים. השימוש גבישים סברובסקי אמיתי אפשרי. גם חיקוי שברי זהב וכסף על צלחת הציפורן נראה מקורי ומזעזע.

עבור זהיר, האלטרנטיבה תהיה מניקור בתוך צבע מאופק, שבו אחד הציפורניים מעוטר פרח volumetric. בתערוכות אוונגרד, אתה יכול לראות נוצות על מסמרים של מודלים, תלת ממדי יישומים העלילה ואפילו שרשראות מקשר כמה אצבעות זה לזה. כמובן, וריאציות כאלה לא נחשבים כמניקור עבור כל יום, אבל יכול להיות גם מקור השראה עבור כל מסמר הורים.

רצועות: לא חדש, אבל רלוונטי

השורות על לוח הציפורן, שנעשו בדרכים שונות, בקושי יכול להיקרא חידוש של העונה. עם זאת, הזוהר שלהם מושך את תשומת הלב של אוהדים רבים של מניקור הנוכחי. האפשרויות ליצירת דפוסים אופנתיים באמצעות פסים הם בלתי מוגבלות. אמן מנוסה יכול לשנות את הגיאומטריה של הציפורן באמצעות קווים בלבד. החידושים של העונה יהיו שילובים של קווים של גוונים שונים על צלחת מסמר אחד.

פסים על הציפורניים יכולים להסתכל בתמציתיות, תוך שימת דגש על הצבע היפה והגווני של לכה. או לבצע פונקציה אחרת באמצעות פיתולים מתפתל בצמתים המקוריים.

Spangles ו modulations אבולוציה באביב 2018

מגמת אביב נוספת בעונה החדשה תהיה השימוש בכל מיני ניצוצות. פיגמנט מבריק קשורה לחופשה, אבל אם נעשה שימוש נכון, מניקור כזה יכול להיות כל יום וכל יום. שימר קטן רק מגוון מעט את התמונה. מעצבים מציעים לא להגביל את עצמם ולהשתמש נצנצים של כל צבע וגודל כרצונו.

איפשהו קרוב בשורה של מגמות האופנה היא אם הפנינה. ציפוי זה נראה באופן אורגני בשילוב עם פנינים קטנות אבקה מבריק. הגוון העיקרי של לכה יכול להיות כל דבר. היוצא מן הכלל יהיה גוונים חומצה ניאון כי יצא אופנה לפני כמה עונות.

ציורים ודפוסים

אחת הדרכים לקשט ציפורניים היא ליישם דפוס עליהם. דפוסי האביב נראים כמו טיפות מים, דפוסים קטנים בסגנון "דוט" ומוטיבים פרחוניים קבועים. אשף מיומן באמצעות ציסטות דקות יחזור על צלחת הציפורניים כל עיקולים של השורות המרכיבות את עלי הכותרת של ניצנים ורודים ו מרגניות מקסים.חשוב כי מניקור שומרת על רוך ואיזון הצבעים שלה.

לוח הצבעים של עונת האביב 2018

בסגנון ניו יורק, כאשר מסמר אחד במניקור בולט בצבע מנוגד, כרוך בשימוש בגוונים שונים. גם במגמה של צבעים לסירוגין על חצאים של מסמר זהה או שינוי צבעים דרך האצבע. כל השיטות הללו דורשים בחירה זהירה של צלילים.

מעצבים יש להגדיר צבעים מגוונים עבור העונה החדשה. על ידי בחירת גוונים ממנו, אתה יכול ליצור מניקור אופנתי ומסוגנן באמצעות כל השיטות לעיל. בגוונים עירום העליון, אדום ושחור. השימוש העצמאי שלהם שילובים שונים להפוך את מניקור עצמו אופנתי.

גוונים בהירים וגוונים עירומים

באביב חדש במגדל פסטל. ציפורניים צבע חלבי, גוון תה עלה, כתום בהיר ואפור בהיר יהיה המגמה העיקרית מניקור מחוץ לעונה. מקום מיוחד תפוס בלכה לבנה. זה מתאים לכל אירוע והוא משולב עם כל ארון. גוונים עירום נבחרים בצורה הטובה ביותר על ידי צבע העור, לשים צנצנת עם לכה על הגב של היד.

מניקור שחור ואדום

לכה שחורה מגבילה במידה מסוימת את היקף היישום שלה. למרות הרלוונטיות שלה בשנת 2018, הם לא אוהבים את זה לכה מניקור העסק. עם זאת, זה נהדר ליצירת דפוסים על הציפורניים. בהתגלמות זו, צבע זה מתקבל בכל מוסד ולכל אירוע. באביב, אחוז שחור על הציפורניים צריך להיות מופחת או מדולל ככל האפשר עם צבעים האביב טרי.

קלאסיקות אדומות לא תאבד פופולריות. מראה ספטמבר של אוספים חדשים הראו כי מסמרים אדומים נשאר במגמה. מניקור זה משמש הן בגירסה מונוכרום, בשילוב עם זהב, כסף, צבעים בשחור לבן.

יצירת מניקור הרמוני מן הצבעים האופנתיים יעזור מגוון רחב של טכניקות אופנתי: ombre, ציורים, מניקור הירח, ז 'קט ועוד מספר שיטות אחרות של ציפורניים לקשט.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן