ראש השנה הוא תמיד חג המיוחל ומהנה. זה הזמן של סיכום, הזמן של הגשמה של הרצונות הסודיים ביותר. חגים ראש השנה רק לעתים רחוקות לעשות בלי חברות תאגידים עליזים ופשוט התכנסויות משפחתיות, אשר, בנוסף לחג המסורתי, צריך מעניין ופעיל משחקים, מערכונים ומופעים.

חברות גדולות מעדיפות להזמין מנהיגים מקצועיים לאירועים עסקיים, אשר תמיד יש בערך עשר בדיחות מרגש ותחרויות במלאי. אבל מה אם אתה צריך להכין תוכנית עבור קבוצה קטנה של מוזמנים? בסקירה שלנו, אנו מציעים לך TOP-5 בדיחות מעניינות כי יהיה לשעשע כל חברה לחייב אותם עם חיובי עבור כל הערב.

בדיחה מעניינת עם מתנות

זו אחת הבדיחות המעניינות והפשוטות שבני משפחה וחברים יאהבו.פריקול שונה במידת מה. כלומר, כדי ליישם את הבדיחה תצטרך:

  • תיבת קרטון גדולה
  • נייר עטיפה בהיר
  • הרבה קונפטי

הכן את התיבה כך:

  • לא היתה לה תחתית
  • התיבה צריכה להיות ממוקמת על פיסת ריהוט שגובהה עולה על גובהו של אדם רגיל, לדוגמה, ארון או ארון ספרים

Confetti ממוקם בתוך התיבה, ולאחר מכן את "snag" ארוז עם נייר צבעוני. קשת צבעונית על הקופסה לא תהיה במקום. הכל צריך להיראות כאילו זה מתנה אמיתית כי הוא מחכה הבעלים שלה.

לאחר כל עבודת ההכנה נותר רק להמתין למשתתף הראשי של הציור. סביר להניח, עיניו אורו לקראת מתנה, כך מבטים סקרניים סביבו ירגש אותו קצת. ברגע שהאדם המעוניין רוצה לגלות מה מסתתר מאחורי העטיפה הבהירה, הוא יופזר מכף רגל ועד ראש עם קונפטי צבעוניים.

משחק מצחיק עבור חברה היפנוזה גדולה

"היפנוזה" היא עצרת מהנה ומרגשת מאוד, אשר יביא הרבה הנאה לא רק למשתתפים, אלא גם לכל אלה מוזמנים. המשחק כולל כמה מתנדבים ומגיש (מהפנט). יש להניח את המשתתפים על הכיסאות, עומדים בשורה. המהפנט יושב מול המתנדבים עם נר דולק. האור כבוי בחדר.

לאחר מכן, כל משתתף מקבל צלחת שטוחה, ואת הפגישה היפנוזה מתחילה. המנחה מנחה את פעולותיהם של המשתתפים - מבקש מהם לעצום את העיניים, לשפשף את תחתית הצלחת, ואז לגרד את הסנטר, לשפשף את האף או את הלחי, לסירוגין בפעולות אלה ברגליים כושלות, להטות ראש או משיכת כתפיים.

אתה יכול לבוא עם פעולות שונות, העיקר שהם היו כיף. הבדיחה כולה בנויה על העובדה כי החלק התחתון של הצלחת מעושן בכבדות. כאשר הפגישה מסתיימת, האור הוא מופעל על פניהם של המשתתפים של בדיחה להיות גלוי עם פיח. זה יהיה כיף לכולם: מהופנטים ואורחים.

בדיחות לשנה החדשה 2019 עם גרגיר

אחרי כל הכלים כבר ניסו יותר כוס אחת של שמפניה היה שיכור, הגיע הזמן לזכור את הגרלות השנה החדשה למבוגרים ואנשים שיודעים איך לעשות כיף.

הבדיחה עם קמח ידוע כבר זמן רב, אבל בכל פעם שהיא נהנית הצלחה חסרת תקדים במסיבות חברות וחגיגות משפחתיות. המשתתפים מציבים זה מול זה, בעוד עיניהם מכוסות. בלון מתנפח קטן ממוקם ביניהם, אשר חייב להיות פוצץ לכיוון היריב. לאחר מספר ניסיונות, הכדור מוחלף באופן בלתי מורגש בצלחת של קמח.

בדיחה לחגיגת ראש השנה למשפחה 2019

בסביבה משפחתית, במעגל של אנשים קרובים, בדיחות יכול להיות הרבה יותר כיף מאשר אלה מסודרים על ידי מגיש מקצועי באירועים עסקיים. העובדה היא כי אנשים קרובים לאסוף בבית מי מכיר אחד את השני היטב והם במובנים רבים דומים. ככלל, המשתתפים של שואבת לא נעלבים, אבל כיף עם כולם.

המשחק ידרוש צעיר אשר חייב לבחור אחת משתי בנות הממוקמות בחדר מוכן. הנערות יושבות על שולי ספסל מאולתר של שרפרפים, מכוסים רעלה.

המציג אומר את הבחור שהוא צריך לשבת ליד הבחורה שהוא אהב הכי טוב, אבל לעשות את זה בצורה כזאת לא לפגוע נערה אחרת. הוא מקבל 15 שניות כדי לפתור בעיה זו. בתור ג'נטלמן אמיתי, שנמצא בחברות הכי כיף, הבחור יושב באמצע, מראה את עמדתו לכל אחת מהנערות.

מהות הבדיחה נעוצה בעובדה שאין כסא בין הבנות. השמיכה נמתחת כך שהיא אינה חושפת את היעדרה. התוצאה היא אשליה של ספסל ארוך. ברגע שהבחור מתיישב בביטחון באמצע "הספסל" הזה, הוא יקרוס לתוך החור.

כיף עם בדים עבור חברה מהנה

תחרות זו תחייב 20 בדים. 2 בנות ושני בחורים לפרוץ לזוגות להשתתף לצייר. המשימה היא פשוטה - כדי למצוא את כל fabricesins, הממוקם על השותף.הבנים מכוסות ומאלצים למצוא את כל הבדים על בגדי הנערה בהקדם האפשרי עם המוסיקה העליזה. הקהל הפזמון סופר את הסרטונים שנמצאו. זוג שהתמודד לראשונה עם המשימה מקבל פרסים תמריצים.

בדיחה מצחיקה עבור חברה קטנה "שאלה-תשובה"

עבור תחרות זו, אתה לא צריך אביזרים מיוחדים. בשביל הכיף, אתה צריך להכין כמה חתיכות של נייר, אשר יכתבו תשובות מוכן כבר את השאלה החשובה ביותר על למה אנשים הגיעו לחג השנה החדשה. התשובות צריכות להיות מהנות ומעניינות, לדוגמה:

  • אוכל חינם כאן
  • מפחיד להישאר בבית
  • אין מקום לישון
  • באתי לקחת טובה מבעל הבית, וכו '

הניירות ממוקמים בשקית קטנה, ממנה כל אורח יגיע וקול את האפשרות התשובה. אין זוכים בתחרות זו, המשימה העיקרית שלה היא לשעשע את האורחים לעודד אותם.

חגיגה של השנה החדשה חדלה מזמן להיות קשורה עם התכנסויות ליד השולחן המסורתית טוסטים. כיום, מסיבות של חברות וחופשות משפחתיות מלווה ללא ספק במשחקים מעניינים, בדיחות ובדיחות. לסדר תחרויות מרגש, לתת פרסים מעודדים, לברך את האורחים עם חרוזים קומיים, ואת החג שלך יהיה בוודאי לזכור על ידי כל מוזמנים.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן