Aventurine הוא סלע עם אפקט אפקט מדהים. במרקם של האבן גלויים תצורות פרטניות קטנות. הוא שייך סלעי קוורץ - הוא מורכב קוורץ, חלקיקים של נציץ, hematite או goethite. כמו כן ניתן למצוא עקבות של מינרלים אחרים. לאחר ליטוש האבן מראה זוהר זכוכית מרהיב. זה קשה אבל שביר.

סיווג של אוונטורין בשטח

Aventurine מחולק לעתים קרובות על ידי צבע משטח המבנה. בנוסף, מינים שונים נבדלים על פי המיקום הגיאוגרפי של האזור שבו נמצא הגזע. בהודו, למשל, מכרה ירקן, ופיקדונות של טגאנייטים נמצאים בדרום אוראל.

פיקדונות גדולים של אוונטורין מפותחים בסיביר ובהרי אלטאי. בנוסף, גזע ממוקש בברזיל, אוסטריה, קולורדו, אוסטרליה, צ 'ילה וספרד

החלוקה לפי צבע היא כדלקמן:

 • אבן צפופה של צבע חום עשיר, בעל צבע אחיד בגוון אדום;
 • מינרלים שקוף עם נצנוץ זהוב מנצנץ - אבן דובדבן;
 • דבש אוונטורין - מינרל בוהק ומבריק בעל מבנה נקבובי;
 • ורוד מינרלי עם מבנה צפוף, נקבובי דק וזוהר קל;
 • אבנים עמידות עם צבע ירוק ומרקם אחיד;
 • banded aventurine יש מבוטא הזהב פסים ממוקם chaotically;
 • אדום ולבן aventurine - אבן נוי בהיר עם כתמי דובדבן ופסים על רקע לבן;
 • סלע כחול נוצץ דומה לחלל החיצון.

 

צבע ואפקט אופטי של האבן תלוי טומאה הכלול quartzite. אם האבן ורודה, חום או צהוב, אז זה מכיל הרבה נציץ, צבע שחור ודובדבנים לתת חלק גדול של hematite.

כל אחד מהם יכול להיות מזויף. לרוב, המרקם של האבן חוזר על עצמו בכוס. זה נראה מאוד אמין, ולכן בעת ​​רכישת מוצר עם אבן זו אתה צריך להיות זהיר במיוחד.

ערך האבן והמאפיינים הקסומים

מדעים אזוטריים אוהבים אוונטורין. הסיבה היא אנרגיה חזקה של כל סוג של אבן. הגזע עצמו משתנה בהשפעתו ומסתורי. אסטרולוגים משוכנעים כי זוהי אבן של אהבה שיכול להעיר ולחזק את תחושת החיבה. כדי לא ליפול טרף "גחמות" של אבן משתנה, זה צריך להיות משוחק בשלבים, תוך התמקדות בשלבי הירח. הדרך הקלה ביותר ללבוש תכשיטים שבועי עם הפסקה לאחר שבועיים. כמו כן נהנים שיזוף מינרליים שחייה במים חמים לפחות פעם בחודש.

עבור ההליכים הרפואיים, aventurine משמש בצורה של כדורי עיסוי. זוהי המלצה ממרפאים ממזרח. בצורה זו, האבן יכולה לשפר את תפקוד הלב, לשפר את הראייה ולטפל במערכת העצבים. לדברי lithotherapists, aventurine הוא מסוגל לייצב את הלחץ להילחם בתגובות אלרגיות. Aventurine יכול להביא יתרונות מוחשיים לאלה הסובלים מבעיות עם נשירת שיער.Aventurine יש תכונות קסום ספציפיים. באופן מיסטי, הוא מריע, מחדד את הרגשות ומגביר את החושניות. אנשים יצירתיים לזהות מוצרים עם aventurine כמקור אינסופי של השראה. למרבה הצער, זה יכול להיות מכשול בעבודה עבור מי צריך את הריכוז הגדול ביותר בפתרון בעיות. האבן היא מסוגלת למשוך עושר ורווחה. בכל מקרה, ההרשעה בגזעי מעצמות כאלה תיתן לבעליה אמון ביכולותיהם.

בין המאפיינים הטיפוליים של אוונטורין, כדאי גם להדגיש את היכולת לאזן את חילוף החומרים ולעודד טיהור הגוף. אתה יכול גם לרפא את מערכת הדם ולמנוע את הנטייה ליצור קרישי דם. אם יש פגיעה, אז aventurine יסייע להפחית את הכאב.

מי ללבוש aventurine על הגוף, שים לב לשיפור העור. זה מביא הקלה אקזמה, פריחות בעור ואקנה. הוא האמין גם כי Aventurine מסייע במאבק נגד יבלות. אם אתה לובש אבן סביב הצוואר בצורה של חרוזים, אז אתה יכול במהירות להתמודד עם הצטננות ברונכיטיס. בנוסף, אתה יכול לסמוך על ההקלה של מחלות הקיבה והמעיים.

איך אוונטורין מזוהה עם סימנים של גלגל המזלות

אוונטורין מרגישה טוב יותר מעצמה בידיים של מים ואדמה:

 • סרטן;
 • דגים;
 • עקרב;
 • שור;
 • מזל גדי;
 • מזל בתולה.

לפיכך, הוא מגלה את תכונותיו בצורה הטובה ביותר רק במגע עם אנשים כאלה. מאזניים, דלי וג 'מיני יוכלו לפתור את ענייני הלב שלהם על ידי לבישת אבן זו על הגוף.

תוצאה שלילית עשויה לסיים את האיחוד של אוונטורין ואת האלמנטים של אש מול ליאו, טלה ו מזל קשת. זאת בשל העובדה כי המאפיינים הקסומים של קוורץ קשורים ישירות השלבים של הירח. לכן אוונטורין נחשב אבן משתנה.

מזל שור, מזל בתולה וסרטן יקבלו הרבה יתרונות מאוונטורין. עבורם, לובש אבן זו פירושה, קודם כל, שיפור הבריאות. בתולות בחברה עם מינרל זה להיות חושני יותר רך. האבן תעזור להם לשפר את העבודה של החושים ולבחור את הדרך הנכונה לפתור את הבעיות הנוכחיות.

נחיתה ועצוב מזל שור חליפה כחולה אוונטורין. זה עוזר להיות חולמני יותר מורם רוחנית. זה עוזר להקים יחסים אהבה להרגיש את הטעם האמיתי של הרומנטיקה, אשר שור היה אמור לקרוא רק ספרים.

סימני אש יכולים לסבול במידה ניכרת במגע עם aventurine. זה יוביל הפסדים כספיים ותסכול בחיים. אריות, מזל קשת וטלה ירגישו את מלוא כוחם של פטליזם וציניות של הגורל כלפיהם ולמשפחותיהם. החמרה כזו של רגשות שליליים תוביל להיסטריה ולמצב רוח רע. סרטן, מזל עקרב ו מזל דגים יוכלו להרגיש נחשול של אנרגיה מן האבן. סימנים אלה יחויבו בביטחון עצמי ובהתמדה בדיוק במקום שבו הוא נדרש.

באופן כללי, האבן מתאימה למי שאוהב ומחכה לשינוי בחיים. זוהי הדרך של ניסוי מתמיד ושינויים פתאומיים של הנוף. היוצא מן הכלל ייעשה על ידי אנשים עצבניים שאין להם מספיק תקיפות רוח.

עם מידע זה, אתה יכול לקבל לא רק הנאה אסתטית מן האבן נוי, אבל גם עזרה אמיתית בעניינים וטיפול.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן