פראג גותי מפואר וקודר באותו זמן הוא אחד המקומות האהובים לתיירים מכל רחבי העולם כדי לחגוג את השנה החדשה. כאן חג זה נקרא Silvestr. פראג בחורף נראה אפילו יותר מעניין לאור אורות ססגוניים צבעוניים. העיר הזאת היא סבירה ומגוונת מבחינת בידור. שני תיירים צעירים, זוגות קשישים ומשפחות עם ילדים באים לכאן. כולם עסוקים.

תכונות של השנה החדשה בפראג

במהלך החגים החורף, הטמפרטורה נע בין -5 ... + 5 מעלות. לפעמים זה שלג, אבל קשה לראות כאן סחף. עם זאת, כדי ליהנות טיולים וטיולים, יש צורך לבחור בקפידה בגדים. כמו כן, חשוב להזמין סיורים מראש, שכן זהו הזמן שיא תיירים רבים נוטים להגיע לפראג לחגים. מיד לאחר רכישת כרטיס, אתה צריך להזמין מלון.

מומלץ לשכור חדר במלון שיהיה קרוב למרכז העיר. במרכז ערב ראש השנה כל הדברים החשובים ביותר קורים.אם המרכז לא יכול להיות מאוכלס, אז עדיף למצוא מלון ליד קו התחבורה. מונית יעלה הרבה יותר בחגים, אז זה צריך להילקח בחשבון בעת ​​תכנון המסלול שלך. פריט נפרד של הוצאות צריך להיות טיולים, כמו בהשוואה למדינות אחרות באירופה, כאן הם יקרים יותר. זה יותר רווחי לבחור סיורים סיור.

הפופולריים ביותר הם:

  • טירת Sychrov ואת Granat מפעל Turnov - 60 יורו;
  • פראג דרך עיניו של תושב מקומי - 23-30 יורו;
  • סיור סיור "עיר חדשה וויסהראד" - 60 יורו;
  • Karlštejn ו Konopiště טירות - 30 יורו;
  • הרובע היהודי - 19 יורו.

איך ואיפה לחגוג את 2019 החדשה בפראג

המקומיים מתייחסים במיוחד לחגיגת ראש השנה - הם מנסים לצאת הפעם מחוץ לעיר. לפיכך, ההון נשאר על השלמה מלאה של תיירים. למרות זאת, חלק קטן מהאוכלוסייה נשאר בעיר ובערב ראש השנה הוא מתמוסס בכיכר בתוך קהל של זרים.

לטיולים, אתה יכול לבחור את כיכר העיר העתיקה, שבו עץ חג המולד הראשי של המדינה, כיכר ואצלב, העיר השנייה החשובה ביותר, טירת פראג, לסר טאון סקוור, Nerudova רחוב, יעמוד. יש גם כמה ירידי חג המולד הטובים ביותר בעולם, כי אתה בהחלט צריך לבקר.

בפראג, ההצדעה העיקרית מופעלת ב -1 בינואר בערב לרגל חג לאומי. זה בדרך כלל נמשך כ 10 דקות ונראה קסום. החשוב מכל, זיקוקי דינור ניתן לראות גשר מנסוב, גשר צ'כוב, מן הגנים האוויר, מ Petrishin. אחרי האירוע הגדול הזה, אנשים הולכים למועדונים ומסעדות כדי להמשיך לחגוג את השנה החדשה. ערב השנה החדשה גם מצדיע, אבל לא בקנה מידה גדול.

דוכנים רבים עם trdelniki ו יין מחושל יוקמו על הכיכר המרכזית ליד עץ חג המולד הגדול ביותר במדינה. התאורה החגיגית של עץ חג המולד מתרחשת מדי יום בין ה -2 בדצמבר ל -6 בינואר. כל זה הולך מתחת למוסיקה וצעקות של הקהל. מצב הרוח החגיגי והעיצוב יימשך בעיר עד ה -7 בינואר.

לחגים, עבודות התחבורה כרגיל, כך לתיירים שאינם מכירים את העיר, לא יהיו בעיות. מטרו פועל במרווחים של 6 דקות, רכבות - 20 דקות. חשמליות פועלות רק בלילה עם מרווח של 30 דקות. מי מתכנן לרכוב על כבל הרכבל כדי Petrin צריך לדעת כי הוא פתוח בין השעות 09: 00-18: 00. ביום טרום החג ימים זה יעבוד עד 23.20, ואת המטרו עד 02.00.

המסעדות של השנה החדשה של פראג

בפראג, מספר עצום של כל מיני פאבים, מסעדות, בתי קפה ומסעדות. הבחירה היא רחבה, אבל כדי לעשות את זה די קשה. מרכז העיר פופולרי יותר, כך המקומות המקומיים הם לעתים מלא לחלוטין. המחירים בתפריט כאן גבוהים בכ -15%. בנוסף, בחגים המארחים עדיין נזרק מעל. הזמנות עבור ראש השנה וחג המולד מומלצים מראש, לפחות שבועיים לפני הארוחה המתוכננת. כדי לעשות זאת, פשוט להתקשר, ב 2-3 ימים שוב לאשר את ההזמנה. במרחק מה מהמרכז ובפריפריה, עם מקומות קלים יותר, אבל הזמנת הוא גם רצוי. המסעדות הטובות ביותר בפאתי ממוקמות באזורים של Smichov, Vinohrady ו Zizkov.

1 בינואר, מעטים מהבעלים יפתחו את מקומותיהם. יתר על כן, 1 בינואר חוגג תאריך משמעותי כאן - יום שיקום העצמאות. המסעדות לא ייפתחו עד השעה 17:00, ולכן אוכל ומשקאות בבוקר ה -1 בינואר, עדיף להצטייד מראש.

באשר לאטרקציות, אז בחגים רובם לא עובדים.

ביקורות של תיירים שפגשו את השנה החדשה בפראג

אלה שביקרו בפראג עבור השנה החדשה ממהרים לחלוק את הטיפים שלהם ואת המשוב. הם מדברים על העובדה כי במרכז העיר יש את הקהל הגדול ביותר המורכב הן תיירים ומקומיים. עדיף לא לעמוד בשקט, לזוז, כי בכל פינה בכיכר יש הרבה דברים מעניינים ויש משהו לראות. כדאי לשאול את מפעיל הסיור לחוברת על אירועים צפויים ברוסית.

על גשר צ'כוב הוא בדרך כלל צפוף. מי שרוצה לראות זיקוקים במקום גדול יותר צריך ללכת על גשר מאנסוב.כמו כן, תיירים הם קראו לא לפחד מהעובדה כי חנויות ומוסדות קייטרינג לא עובדים. אלה שנותרו פתוחים לחגים זה מספיק.

חלקם לא ממליצים לחגוג את השנה החדשה במסעדות, כמו זה עושה את זה קשה להרגיש את הטעם של חגיגה מקומית. עדיף להחליף את הארוחה במסעדה עם רועש get- יחד בעיר. אבל זה עניין של טעם. אתה יכול לרקוד במקומות מקומיים, אבל זה לא מקובל על ידי הצ'כים.

פראג היא מקום נהדר עבור הרפיה וחוויות חדשות. זה יהיה תענוג תיירים, ללא קשר למטרת הביקור. רוח השנה החדשה תוסיף רק רגשות חמים חמים לטיול. לאחר בזהירות בחן את הפרטים, אתה יכול לעשות תוכנית מעולה ולהוביל את הזמן עם תועלת מקסימלית. לאחר שעבד קצת על מסלולים ומחפשים בתי מלון או סיורים, אתה יכול לראות כמעט את כל המראות העיקריים, וגם לא לפספס אירוע משמעותי אחד מראש החג. וכל זה על כסף סביר למדי ובתנאים מצוינים.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן